Msze Święte

KOBYLNICA

Msze św. w niedzielę

7:00, 9:00, 10:30, 12:00, 18:00

Msze św. w dzień powszedni
9:00 i 18:00

Podczas Mszy św. jest

możliwość przystąpienia do spowiedzi


ŁOSINO

Msza św. w niedzielę

9:00


SIERAKOWO

Msza św. w niedzielę

10:30

Msza św. w czwartek

16:00


BOLESŁAWICE

 

 

Kontakt

Kancelaria parafialna czynna w:

Podana godzina jest orientacyjna - kancelaria jest czynna po Liturgii wieczornej 

Poniedziałek w godzinach 18:30-19:00

Środę w godzinach 18:30-19:00

Piątek w godzinach 18:30-19:00

W czasie kolędy pn, śr, pt 9:30-10:30

 

Dane kontaktowe:

 ul. Główna 65

76-251 Kobylnica

 

Nr telefonu: 59 842 90 29


Nr konta parafialnego:
BS Sławno Filia w Kobylnicy
nr 16 9317 0002 0090 1554 2000 0010

Polecamy

30 NIEDZIELA ZWYKŁA     -  24.10.2021

Godz.

Intencja

Celebrans

Spowiedź/taca

7.00

+ Piotr

Ks. Marek

Ks. Jerzy

7.00

+ Bogusława Bogdziewicz gregorianka 24

Ks. Andrzej

 

9.00

W intencji dzieci i młodzieży naszej parafii

Ks. Jerzy

Ks. Andrzej

10.30

Za Parafian

Ks. Biskup

Ks. Wojciech

12.00

+ Maria Balas gregorianka 28

Ks. Wojciech

Ks. Marek

17.30

Nabożeństwo Eucharystyczne

Ks. Wojciech

 

18.00

Dziękczynno-błag. w 12 rocznicę ślubu Anny i Michała, z prośbą o Boże błog. i opiekę Matki Bożej Wspomożenia Wiernych i dary Ducha Świętego

Ks. Jerzy

Ks. Wojciech

9.00

Łosino

+ Ryszard Gortat w 5 rocznię śmierci

Ks. Wojciech

 

10.30 Sierakowo

 

 

 

29 NIEDZIELA ZWYKŁA

17. 10. 2021

 

Godz.

Intencja

Celebrans

Spowiedź/taca

7.00

+ Maria i Edward

Ks. Marek

Ks. Wojciech

7.00

+ Bogusława /F/ Bogdziewicz gregorianka

Ks. Andrzej

9.00

+ Ryszard, Eugeniusz i zmarli rodzice z obojga stron

Ks. Szymon

Ks. Jerzy

10.30

Za Parafian

Ks. Szymon

Ks. Marek

12.00

+ Maria Balas gregorianka 21

Ks. Wojciech

Ks. Marek

17.30

Nabożeństwo Różańcowe

Ks. Jerzy

 

18.00

+ Teresa w 8 rocz. śmierci i Czesław Stencel w 2 rocznicę śmierci

Ks. Jerzy

Ks. Wojciech

9.00

Łosino

+ Krzysztof Lesiński

Ks. Wojciech

 

10.30 Sierakowo

10.30

+ Bronisław, Weronika, Andrzej Klocek

Ks. Jerzy

 

+ Anna w 5 rocz. śm., Franciszka /F/, Józef, Zbigniew z rodziny Kędzior

Ks. Andrzej

 

28 Niedziela Zwykła

10. 10. 2021r.

Godz.

Intencja

Celebrans

Spowiedź/taca

7.00

Śp. Adam Edward Jeż

Ks. Marek

Ks. Jerzy

7.00

Śp. Bogusława Bogdziewicz – gregorianka (10)

ks. Andrzej

 

9.00

Śp. Zofia, Jan, Sławomir, Jan, Dziawgo; Teresa, Ryszard Gromniccy

Ks.  Wojciech

ks. Andrzej                   taca p. kościelny

10.30

Za Parafian

Ks. Marek

Ks. Wojciech

12.00

Dziękczynna Błagalna z okazji urodzin Wiktorii i Romka z prośbą o Boże Błogosławieństwo i opiekę Maryi Wspomożycielki

Ks. Wojciech

Ks. ks. Marek

17.30

RÓŻANIC

Ks. Wojciech

 

18.00

Śp. Maria Balas – gregorianka (14)

Ks. Jerzy

Ks. Wojciech

20.30

Apel św. Jana Pawła II

Ks. Wojciech

 

9.00

Łosino

Śp. Grażyna Paliwoda w 1 r. śmierci

Ks. Jerzy

 

10.30

Sierakowo

Śp. Jadwiga Eugeniusz, Stanisław Buryło i Ryszard Kaja

Ks. Jerzy

 

 

27 Niedziela Zwykła

03. 10. 2021r.

Godz.

Intencja

Celebrans

Spowiedź/taca

7.00

+ Bogusława /F/ Bogdziewicz greg. 3

ks. Andrzej

ks. Marek

9.00

W Intencji Członków Żywego Różańca

Ks. Jerzy

taca                   p. kościelny

9.00

+ Leokadia w 13 r. śm., Mikołaj w 8 r. śm. i Jurek w 2 r. śm., z rodz. Husowiec

Ks. Andrzej

10.30

O dary Ducha Świętego dla młodzieży i rodziców przygotowujących się do sakramentu bierzmowania

Ks. Jerzy

 taca Ministrant

12.00

+ Maria Balas gregorianka 7

Ks. Jerzy

Ks. Marek

17.30

Nabożeństwo Różańcowe

Ks. Jerzy

 

18.00

Dziękczynno-błagalna z okazji urodzin Natalii

Ks. Rafał

Ks. Jerzy

9.00

Łosino

+ Mariusz Żurawski

Ks. Marek

 

10.30

Sierakowo

+ Z rodziny Krasickich,  Fiecek i Adamczyk

Ks. Marek

 

26 Tydzień Zwykły

27.09 – 02. 10. 2021r.

Dzień

Godzina

Intencja

Celebrans

Spowiedź

Pn.

27. 09

9.00

śp.+ Antoni Bogdziewicz gregorianka 27

Ks. Jerzy

Ks. Wojciech

9.00

śp.+ Dusze w czyścu cierpiące

Ks. Andrzej

 

10.30

+ Pogrzeb Sierakowo

Ks. Marek

 

18.00

śp.+ Irena

Ks. Marek

Ks. Andrzej

Wt.

28. 09

9.00

Dziękczynno-błagalna za otrzymane łaski

Ks. Marek

 

9.00

śp.+ Antoni Bogdziewicz gregorianka 28

Ks. Andrzej

 

9.00

+ Dusze w czyścu cierpiące

Ks. Jerzy

 

18.00

W podziękowaniu za łaskę powrotu do zdrowia Kasi

Ks. Wojciech

Ks.  Marek

 

18.00

śp.+ Maria Balas gregorianka 2

Ks. Jerzy

 

Śr.

29. 09

9.00

śp.+ Maria Kuziak, Wawrzyniec, Karolina, Julian Kuziak, Anna Kapis, Katarzyna Kuziak

Ks. Marek

Ks. Jerzy

9.00

śp.+ Antoni Bogdziewicz gregorianka 29

Ks. Andrzej

 

11.00

Ks. Jerzy

W ośrodku

Ks. Jerzy

 

18.00

śp.+ Maria Balas gregorianka 3

Ks. Marek

Ks. Andrzej

 

18.00

śp.+ Aleksandra /F/, Konstanty, Michał, Bolesław, Władysław, Bronisława /F/ Radomscy

Ks. Jerzy

 

Czw.

30. 09

9.00

śp.+ Antoni Bogdziewicz gregorianka 30

Ks. Marek

Ks. Jerzy

9.00

śp.+ Rodzice: Jan w 46 rocz. śm., Anastazja w 2 r. śm., Maria Skrzynecka

Ks. Andrzej

 

16.00

Ks. Jerzy

+ Franciszka /F/, Józef, Jan, Marian Zakrzyńscy

Ks. Jerzy

 

18.00

Dziękczynno-błag. z okazji urodzin Helenki, z prośbą o Boże błog. i dary Ducha Świętego i opiekę Maryi Wspomożycielki

Ks. Marek

Ks. Jerzy

 

18.00

śp.+ Maria Balas gregorianka 4

Ks. Andrzej

 

Pt. 08

01. 10

9.00

śp.+ Bogusława /F/ Bogdziewicz gregorianka 1

Ks. Andrzej

Ks. Jerzy

16.30

W myśl ofiarodawcy z 18.09.2021

Ks. Marek

Ks. Andrzej, ks. Jerzy

18.00

śp.+ Maria Balas gregorianka 5

Ks. Jerzy

Ks. Marek, ks. Andrzej

Sb.

02. 10

9.00

śp.+ Bogusława /F/ Bogdziewicz gregorianka 2

Ks. Marek

Ks. Jerzy

9.00

śp.+ Andrzej Pepłowski /od uczestników pogrzebu/

Ks. Andrzej

 

10.00

Wynagradzająca NS  NMP

Ks. Marek

Ks. Andrzej

18.00

śp.+ Maria Balas gregorianka 6

Ks. Jerzy

Ks. Marek

26 Niedziela Zwykła

26. 09. 2021r.

Godz.

Intencja

Celebrans

Spowiedź/taca

7.00

+ Bogusław i zmarli z rodziny

ks. Andrzej

Ks. Marek

9.00

+ Antoni Bogdziewicz gregorianka 26

Ks. Jerzy

ks. Andrzej                   taca p. kościelny

10.30

Za Parafian

Ks. Jerzy

Ks. Wojciech

12.00

+ Teresa, Czesław i wszystkich zmarłych z rodziny Wojtasiak, oraz Irena i Andrzej, oraz zmarłych z rodziny Walkowiak

Ks. Wojciech

Ks. Jerzy

18.00

+ Grażyna Piekarska w 5 rocz. śmierci

Ks. Wojciech

Ks. Jerzy

9.00

Łosino

Dziękczynna Beaty i Rafała Żurawskich i o Boże błog. w 16 urodziny Julii i Piotra

Ks. Marek

 

10.30

Sierakowo

+ Henryk Popławski w 22 rocz. śm.

Ks. Marek

 

25 Niedziela Zwykła

19. 09. 2021r.

Godz.

Intencja

Celebrans

Spowiedź/taca

7.00

śp. + Antoni Bogdziewicz gregorianka

ks. Andrzej

ks. Wojciech

9.00

śp. + Franciszka /F/ Szajner, zm. z rodziny Szajner i Bałajewicz

ks. Marek

ks. Andrzej                   taca p. kościelny

10.30

śp. + Rodzice: Jan i Marianna Tracz, Jan, Helena Wenta i zm. z rodziny

ks. Marek

ks. Andrzej taca Ministrant

12.00

śp. + Maria i Władysław Ciesielscy i rodzice z obojga stron

Ks.Wojciech

Ks. Marek

18.00

śp. + Marzena, Ryszard Lademan i Krystyna Mielewczyk

ks. Marek

ks. Wojciech

9.00

Łosino

śp. + Andrzej i Ewa Wyrzykowscy

ks. Wojciech

 

10.30

Sierakowo

śp. + Janina Zmysło i wszystkich zmarłych z rodziny

ks. Wojciech

 

23 NIEDZIELA ZWYKŁA     -  05.09.2021

Godz.

Intencja

Celebrans

Spowiedź/taca

7.00

+ Henryk Żyszkowski w 13 r. śm., zm. z rodziny Masiatrockich, Marianna, Józef, Ryszard i Zbigniew

Ks. Marek

Ks. Jerzy

7.00

+ Antoni Bogdziewicz gregorianka 5

Ks. Andrzej

 

9.00

W intencji Członków Żywego Różańca

Ks. Jerzy

Ks. Wojciech

10.30

O Boże błog. i opiekę Matki Bożej w 3 rocz. ślubu Kamili i Konrada

Ks. Jerzy

Ks. Wojciech

12.00

+ Mieczysław Szłysiak w 22 r. śm., + Mieczysław Szłysiak w 16 r. śm. i Marta Szulc w 31 r. śmierci

Ks. Wojciech

Ks. Marek

17.30

Nabożeństwo Eucharystyczne

Ks. Wojciech

 

18.00

+ Tadeusz Kozikowski w 2 rocz. śmierci

Ks. Wojciech

Ks. Jerzy

9.00

Łosino

+ Jan Pytlak

Ks. Marek

 

10.30 Sierakowo

+ Eugeniusz, Jadwiga, Stanisław, Aleksandra /F/ Bury i Ryszard Kaja

Ks. Marek

 

+ Genowefa Czyżykowska /od uczestników pogrzebu, w miesiąc po pogrzebie/

Ks. Andrzej

 

22 Niedziela Zwykła

29. 08. 2021r.

Godz.

Intencja

Celebrans

Spowiedź/taca

7.00

śp. Ludmiła Sochaczewska (gre29)

ks. Andrzej

ks. Marek

9.00

śp. Daniel w26 r. śmierci

i śp. Michał

ks. Marek

ks. Andrzej                   taca p. kościelny

10.30

śp. Jan Kowalski w 19 r. śmierci

ks. Jerzy

ks. Andrzej

taca Ministrant

12.00

śp. zmarłych rodziców; Katarzyna, Henryk Sorbian; Helena, Antoni Kromp, siosty i bracia z rodziny

Ks. Jerzy

Ks. Wojciech

12.00

Dożynkowa

W intencji Rolników i ich rodzin

Ks. Marek

 

18.00

śp. Kazimierz w 33 r. śm., Jan 22 r.śm.

Bronisław 17 r. śm. Michalina 14 r. Marian 14r., rodziców oraz pozostałych krewnych.

ks. Jerzy

ks. Wojciech

9.00

Łosino

śp. + Antonina, Józef Mazurek

ks. Wojciech

 

10.30

Sierakowo

śp. + Henryk Fiecek w 1 rocz. śmierci, zmarłych z rodziny Fiecek, Krasickich i Adamczyk

ks. Wojciech

 

21 Tydzień Zwykły

23 – 28. 08. 2021r.

Dzień

Godzina

Intencja

Celebrans

Spowiedź

Pn.

23. 08. ‘21

9.00

śp. Alina, Aleksander - rodzice

Ks. Marek

Ks. Andrzej

18.00

śp. Ludmiła Sochaczewska (gr23)

Ks. Jerzy

Ks. Marek

 

 

Za dusze w czyśćcu cierpiące

Ks. Wojciech

 

Wt.

24. 08.

9.00

W intencji wiadomej Panu Bogu

Ks.  Jerzy

Ks. Wojciech

18.00

śp. Ludmiła Sochaczewska

Ks. Wojciech

Ks. Jerzy

 

 

O zdrowie, uwolnienie i nawrócenie dla Szymona

Ks. ks. Marek

 

Śr.

25. 08

9.00

W intencji wiadomej Panu Bogu

Ks. Wojciech

Ks. Jerzy

18.00

śp. Ludmiła Sochaczewska

Ks. Jerzy

Ks. Wojciech

 

18.00

O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla kapłanów z naszej Parafii

Ks. Marek

 

Czw.

26. 08

9.00

Dziękczynno Błagalna w 26 rocznicę ślubu Joanny                     i Wojciecha

Ks. Marek

Ks. Jerzy

18.00

 śp. Ludmiła Sochaczewska

Ks. Jerzy

Ks. Andrzej

 

18.00

Dziękczynno Błagalna z okazji 15 r. ślubu Julity                          i Grzegorza z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Wspomożycielki

Ks. Wojciech

 

Pt. 08

27. 08

9.00

W intencji wiadomej Panu Bogu

Ks. Marek

Ks. Wojciech

18.00

śp. Ludmiła Sochaczewska

Ks. Wojciech

Ks. Marek

 

18.00

O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla kapłanów z naszej Parafii

Ks. Jerzy

 

Sb.

28. 08

9.00

śp. z rodziny Pastuszków, śp. Weronika Sadowska, Tadeusz Domański

Ks. Wojciech

Ks. Andrzej

18.00

śp. Ludmiła Sochaczewska

Ks. Jerzy

Ks. Wojciech

 

18.00

Dziękczynno Błagalna w 29 r. ślubu Małgorzaty                             i Sławomira

Ks. Marek

 

21 Niedziela Zwykła

22. 08. 2021r.

Godz.

Intencja

Celebrans

Spowiedź/taca

7.00

śp.  Ludmiła Sochaczewska (gr.22)

ks. Andrzej

Ks. Marek

9.00

Za Parafian

ks. Ireneusz

ks. Andrzej                   taca p. kościelny

10.30

Dziękczynno - błagalna z okazji 25 lecia ślubu Anny i Tomasza Pieniak

ks. Marek

Ks. Jerzy

12.00

śp. Władysław Cygan w 9 r. śmierci                i zmarłych z rodziny

ks. Jerzy

Ks. Marek

 

 

 

 

18.00

śp. Waldemar Stebner, Daniel, Ella                  i Artur Stebner

ks. Marek

Ks. Jerzy

 

 

 

 

9.00

Łosino

śp. Stefania Kmiec

ks. Wojciech

 

10.30

Sierakowo

śp. Janina Szodzińska

ks. Wojciech

 

 

                     20 NIEDZIELA ZWYKŁA-WNIEBOWZIĘCIE NMP 15.08.2021

Godz.

Intencja

Celebrans

Spowiedź/taca

7.00

śp. Ludmiła Sochaczewska (gr.15)

Ks. Andrzej

Ks. Jerzy

9.00

Dziękczynno Błagalna w 65 r. ślubu Elżbiety i Zygmunta o Boże Błogosławieństwo                i opiekę Matki Bożej Wspomożycielki

Ks. Jerzy

Ks. Andrzej

taca

p. kościelny

10.30

śp.  Weronika Kopczyńska 5 r. śmierci

śp.  Stanisław Kopczyński 21 r. śmierci

Ks. Marek

Ks. Jerzy

12.00

śp. Daniel Stebner w 90 dniu po pogrzebie

Ks. Wojciech

Taca Ministranci

 

 

 

 

18.00

śp. Stanisław Bieniecki

Ks. Wojciech

Ks. Jerzy

9.00

Łosino

śp. Ewa Misiak

Ks. Wojciech

 

12.0 Sierakowo

Odpust

śp. Maria, Józef, Wiesław Brzozowscy, Zofia, Marcin Kośka

Ks. Jerzy

 

Ks. Marek

19 NIEDZIELA ZWYKŁA 08.08.2021

 

Godz.

Intencja

Celebrans

Spowiedź/

taca

7.00

+ Ludmiła Sochaczewska gregorianka 8

Ks. Andrzej

Ks. Wojciech

9.00

+ Helena Mielewczyk gregorianka 27

Ks. Jerzy

Ks. Andrzej, taca p. Kościelny

10.30

+ Irena Cygan w 26 rocz. śmierci i zmarłych z rodziny

Ks. Jerzy

Taca Ministrant

12.00

Dziękczynna w 25 rocz. urodzin Klaudii, z prośbą , z prośbą o Boże błog.

Ks. Jerzy

Ks. Wojciech

18.00

Dziękczynna z okazji urodzin Tomasza, z prośbą o Boże błog.

Ks. Wojciech

Taca Ministrant

9.00

Łosino

O zdrowie, Boże błog. i opiekę Maryi dla Członków Żywego Różańca

Ks. Wojciech

 

10.30 Sierakowo

+ Zmarłych z rodziny Furtaków, Jędruszków i Martę Zmarzło

Ks. Wojciech

 

+ Piotr Horodiuk w 20 rocznicę śmierci

Ks. Andrzej

 

17 TYDZIEŃ zwykły 26.07.-31.07.2021

 

Dzień

Godz.

Intencja

Celebrans

Spowiedź

PN.

26.07

9.00

+ Wojciech Wilk /od uczestników pogrzebu/

Ks. Andrzej

Ks. Wojciech

 

+ Klemens Konkol gregorianka 29

Ks. Marek

 

 

+ Helena Mielewczyk gregorianka 14

Ks. Wojciech

 

 

Za Parafian

Marek

 

18.00

O uwolnienie od zniewolenia dla Bartka

Ks. Wojciech

Ks. Marek

Wt. 27.07.

9.00

+ Klemens Konkol gregorianka 30

Ks. Marek

 

9.00

O uwolnienie od zniewolenia dla Bartka

Ks. Andrzej

 

18.00

+ Helena Mielewczyk gregorianka 15

Ks. Marek

 

Śr.

28.07.

9.00

+ Maria Kusiak

Ks. Andrzej

Ks. Marek

18.00

+ Helena Mielewczyk gregorianka 16

Ks. Marek

Ks. Andrzej

Czw.

29.07.

9.00

+ Maria Ciesielska /od uczestników pogrzebu

ks. Andrzej

Ks. Marek

17.30

Nabożeństwo Eucharystyczne

Ks. Marek

 

18.00

+ Helena Mielewczyk gregorianka 17

Ks. Marek

Ks. Andrzej

Pt

30.07

9.00

+ Helena Mielewczyk gregorianka 18

Ks. Andrzej

Ks. Marek

18.00

+ Karolina w 1 rocznicę śmierci

Ks. Marek

Ks. Andrzej

Sb

31.07

9.00

+ Helena Mielewczyk gregorianka 19

Ks. Andrzej

Ks. Marek

18.00

+ Dusze w czyścu cierpiące

Ks. Marek

Ks. Andrzej

17 NIEDZIELA ZWYKŁA 25.07.2021

 

Godz.

Intencja

Celebrans

Spowiedź/

taca

7.00

+ Antoni Zieliński w 16 rocznicę śmierci

Ks. Andrzej

Ks. Marek

9.00

+ Bernardyna /F/, Mieczysław, Eugenia, Augustyn i ich rodziców

Ks. Andrzej

Ks. Wojciech

10.30

+ Adam w 26 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny

Ks. Wojciech

Ks. Andrzej, taca Ministrant

12.00

Dziękczynno-błagalna w 85 rocznicę urodzin, z prośbą o dalszą opiekę dla Kazimiery Ściana

Ks. Wojciech

Ks. Marek

18.00

O uwolnienie ze zniewolenia dla Bartka

Ks. Wojciech

Ks. Marek

 

+ Helena Mielewczyk gregorianka 13

Ks. Wojciech

 
 

+ Klemens Konkol gregorianka 28

Ks. Marek

 

9.00

Łosino

+ Jolanta i Bartłomiej Kaczmarek i Zygmunt Szabłowiński

Ks. Marek

 

10.30 Sierakowo

+ Zygmunt, Henryk, Helena Tkaczyk

Ks. Marek

 

16 TYDZIEŃ zwykły 19.07.-24.07.2021

 

Dzień

Godz.

Intencja

Celebrans

Spowiedź

PN.

19.07

9.00

+ Helena Mielewczyk gregorianka 7

Ks. Andrzej

Ks. Marek

9.00

O Uwolnienie ze zniewolenia dla Bartka

Ks. Bogusław

 

18.00

+ Klemens Konkol gregorianka 22

Ks. Marek

Ks. Andrzej

Wt. 20.07.

9.00

+ Klemens Konkol gregorianka 23

Ks. Bogusław

Ks. Marek

18.00

O Uwolnienie ze zniewolenia dla Bartka

Ks. Marek

 

18.00

+ Zofia Nowakowska w 1 rocznicę śmierci

Ks. Andrzej

 

Śr.

21.07.

9.00

+ Klemens Konkol gregorianka 24

Ks. Andrzej

Ks. Marek

9.00

O Uwolnienie ze zniewolenia dla Bartka

Ks. Bogusław

 

18.00

+ Helena Mielewczyk gregorianka 9

Ks. Andrzej

 

 

+ Pogrzeb w Pile

Ks. Marek

 

Czw.

22.07.

9.00

+ Klemens Konkol gregorianka 25

ks. Andrzej

Ks. Marek

9.00

O Uwolnienie ze zniewolenia dla Bartka

Ks. Bogusław

 

17.30

Nabożeństwo Eucharystyczne

Ks. Marek

 

18.00

+ Eugeniusz Sajek

Ks. Marek

Ks. Andrzej

Pt.

23.07.

 

+ Klemens Konkol gregorianka 26

Ks. Marek

 

9.00

O Uwolnienie ze zniewolenia dla Bartka

Ks. Marek

Ks. Andrzej

18.00

+ Helena Mielewczyk gregorianka 11

Ks. Andrzej

Ks. Marek

Sb

24.07

9.00

+ Jan Browarek w 17 rocz. śm. i zmarłych rodziców

Ks. Marek

Ks. Wojciech

9.00

O Uwolnienie ze zniewolenia dla Bartka

Ks. Andrzej

 

18.00

+ Krystyna Jarząbek

Ks. Wojciech

Ks. Andrzej

 

+ Helena Mielewczyk gregorianka 12

Ks. Wojciech

 

 

+ Klemens Konkol gregorianka 27

Ks. Marek

 

16 NIEDZIELA ZWYKŁA 18.07.2021

 

Godz.

Intencja

Celebrans

Spowiedź/

taca

7.00

+ Zbigniew Nić w 20 rocz. śmierci i zmarłych z rodziny Krupów i Niciów

Ks. Andrzej

Ks. Marek

9.00

+ Józef Oporski w 1 rocznicę śmierci

Ks. Bogusław

Ks. Inspektor

10.30

+ Elżbieta Siedako w 3 rocz. śmierci, Waldemar Siedako w 11 rocz. śmierci

Ks. Inspektor

Ks. Andrzej, taca Ministrant

12.00

Za Parafian

Ks. Inspektor

Ks. Marek

18.00

+ Michał, Jan i Henryk Soja

Ks. Marek

Ks. Andrzej

9.00

Łosino

+ Jan, Maria, Michał Pytlak

Ks. Marek

 

10.30 Sierakowo

O Boże błog., opiekę Matki Bożej dla wszystkich członkiń Różańca Świętego i ich rodzin

Ks. Marek

 

15 TYDZIEŃ zwykły 12.07.-16.07.2021

 

Dzień

Godz.

Intencja

Celebrans

Spowiedź

PN.

12.07

9.00

+ Klemens Konkol greg. 15

Ks. Inspektor

Ks. Marek

16.30

Sierakowo

Ks. Marek

 

18.00

+ Katarzyna Łukaszuk w 4 rocz. śmierci

Ks. Andrzej

Ks. Inspektor

Wt. 13.07.

9.00

+ Klemens Konkol greg. 16

Ks. Inspektor

Ks. Marek

16.30

Sierakowo

Ks. Marek

 

18.00

+ Helena Mielewczyk greg. 1

Ks. Andrzej

Ks. Inspektor

Śr.

14.07.

9.00

+ Klemens Konkol greg. 17

Ks. Inspektor

Ks. Marek

9.00

+ Helena Mielewczyk greg. 2

Ks. Bogusław

 

16.30

Sierakowo

Ks. Marek

 

18.00

+ Dorota Sajek

Ks. Andrzej

Ks. Inspektor

Czw.

15.07.

9.00

+ Helena Mielewczyk greg. 3

Ks. Inspektor

Ks. Andrzej

9.00

+ Klemens Konkol greg. 18

Ks. Marek

 

17.30

Nabożeństwo Eucharystyczne

Ks. Marek

 

18.00

+ Bolesław Wota w 20 rocz. śm. i za zmarłych z rodzin Galów, Wotów i Popielów

Ks. Andrzej

Ks. Inspektor

Pt.

16.07.

9.00

+ Klemens Konkol gregorianka 19

Ks.Inspektor

Ks. Andrzej

9.00

+ Helena Mielewczyk greg. 4

Ks. Marek

 

18.00

Dziękczynna w 10 rocz. ślubu, z prośbą o Boże błogosławieństwo

Ks. Andrzej

 

15 NIEDZIELA ZWYKŁA 11.07.2021

 

Godz.

Intencja

Celebrans

Spowiedź/

taca

7.00

+ Jan Wienckiewicz w 40 rocz. śmierci, Anna, Kazimierz i Antoni

Ks. Andrzej

Ks. Marek

9.00

+ Paweł, Janina, Irena

Ks. Andrzej

Ks. Inspektor

10.30

Dziękczynno-błagalna z okazji 25-lecia kapłaństwa ks. Szymona Spalonego, z prośbą o dary Ducha Świętego i dalsze Boże błog. oraz opiekę Matki Bożej.

Ks. Inspektor

Ministrant

12.00

+ Stefan Warcholak i wszystkich zmarłych z rodziny Warcholak i Sidorczak

Ks. Inspektor

Ks. Marek

18.00

+ Zofia i Bolesław Bajdowie

Ks. Marek

Ks. Inspektor

9.00

Łosino

Za Parafian

Ks. Marek

 

10.30 Sierakowo

+ Wiesław, Darek Kaczkowscy

Ks. Marek

 

14 TYDZIEŃ zwykły 06.07.-08.07.2021

 

Dzień

Godz.

Intencja

Celebrans

Spowiedź

Wt.

06.07

9.00

O pokój na świecie

Ks. Marek

Ks. Andrzej

 

+ Klemens Konkol greg. 9

Ks. Andrzej

 

18.00

+ Daniel Stebner

Ks. Marek

Ks. Andrzej

Śr. 07.07.

9.00

+ Klemens Konkol greg. 10

Ks. Andrzej

Ks. Marek

18.00

+ Zbigniew Cygan w 1 rocznicę śmierci

Ks. Marek

Ks. Andrzej

Czw..

08.07.

9.00

+ Klemens Konkol greg. 11

Ks. Andrzej

Ks. Marek

18.00

W Intencji Członków Żywego Różańca

Ks. Marek

Ks. Andrzej

Pt.

09.07.

9.00

+ Eugeniusz Janta-Lipiński /od uczestników pogrzebu/

Ks. Marek

Ks. Andrzej

10.00

Spowiedź dzieci Pierwszokomunijnych w Sierakowie

Ks. Marek

 

16.00

Ślub

Ks. Marek

 

18.00

+ Klemens Konkol gregorianka 12

Ks. Andrzej

Ks. Marek

Sb.

10.07.

9.00

+ Klemens Konkol gregorianka 13

Ks. Marek

 

10.30

Sierakowo Pierwsza Komunia święta

Ks. Marek

 

18.00

+ Za duszę zmarłej Małgosi Bargieł w 3 rocznicę śmierci

Ks. Andrzej

 

14 NIEDZIELA ZWYKŁA 04.07.2021

 

Godz.

Intencja

Celebrans

Spowiedź/

taca

7.00

+ Karol i zmarli z rodziny

ks. Andrzej

Ks. Marek

9.00

O Boże błogosławieństwo dla Członków Żywego Różańca

Ks. Wojciech

Taca p. Kościelny

9.00

+ Zofia, Jan, Anna

Ks. Andrzej

 

10.30

+ Jan Szewc /od uczestników pogrzebu/

Ks. Wojciech

Ministrant

12.00

+ Ks. Stanisława Warszewskiego, Agnieszkę i Bronisława i ciocię Urszulę

Ks. Wojciech

Ks. Marek

17.30

NabożeństwoEucharystyczne

Ks. Marek

Ks. Wojciech

18.00

+ Anna

Ks. Marek

9.00

Łosino

+ Edward Misiak w 17 rocznicę śmierci

Ks. Marek

 

10.30 Sierakowo

+ Jan Szepielewicz w 5 rocznicę śmierci

Ks. Marek

 

13 TYDZIEŃ ZWYKŁY 28.06.-03.07.2021

 

Dzień

Godz.

Intencja

Celebrans

Spowiedź

Pon

28.06.

9.00

+Dusze w czyścu cierpiące gregorianka 28

Ks. Marek

Ks. Robert

 

+ Klemens Konkol gregorianka 1

Ks. Andrzej

 

17.30

Nabożeństwo Czerwcowe

Ks. Robert

Ks. Wojciech

17.30

Krąg Rodzin

Ks. Marek

 

18.00

+ Mieczysław, Emilia, Krystyna Rostowscy

Ks. Robert

 

Wt 29.06

9.00

+ Dusze w czyścu cierpiące gregorianka 29

ks. Robert

Ks. Andrzej

14.00

+ Pogrzeb + Maria Ciesielska

Ks. Wojciech

Ks. Robert

 

+ Klemens Konkol gregorianka 2

Ks. Andrzej

 

17.30

Nabożeństwo Czerwcowe

ks. Marek

Ks. Wojciech

18.00

+ Alina, Aleksander

Ks. Marek

 

Śr. 30.06

9.00

+ Dusze w czyścu cierpiące gregorianka 30

Ks. Wojciech

 

 

+ Klemens Konkol gregorianka 3

Ks. Marek

 

17.30

Nabożeństwo Czerwcowe

Ks. Robert

Ks. Marek

18.00

+ Antoni, Marianna, Bernard Lasota

Ks. Robert

 

Czw. 01.07

9.00

O nawrócenie zatwardziałych grzeszników

Ks. Robert

Ks. Marek

 

+ Klemens Konkol gregorianka 4

Ks. Marek

 

17.30

Nabożeństwo Pierwszoczwartkowe

Ks. Wojciech

 

18.00

Dziękczynna w 18 rocz. urodzin Macieja, z prośbą o dar wiary, i w 50 rocz. urodzin Wojciecha

Ks. Wojciech

Ks. Andrzej

Pt

02.07

9.00

O nawrócenie zatwardziałych grzeszników

Ks. Marek

Ks. Andrzej

 

+ Klemens Konkol gregorianka 5

Ks. Andrzej

 

17.30

Nabożeństwo do NSPJ

Ks. Wojciech

Ks. Marek

18.00

+ Alina

Ks. Wojciech

 

Sb

03.07.

9.00

+ Dusze w czyścu cierpiące

Ks. Marek

Ks. Andrzej

10.00

Wynagradzająca Najświętszemu Sercu Maryi

Ks. Wojciech

Ks. Marek

18.00

BOŻE CIAŁO 03.06.2021

 

Godz.

Intencja

Celebrans

Spowiedź/taca

7.00

+ Dusze w czyścu cierpiące gregorianka 3

Ks. Andrzej

Ks. Robert

9.00

+ Danuta Wrześniak gregorianka 28

Ks. Wojciech

ks. Andrzej

10.00

Za Parafian

Ks. Marek

Ks. Wojciech

9.00

Łosino

+ Antonina i Stanisław Łuszczyńscy

Ks. Robert

 

10.30 Sierakowo

+ Ks. Krzysztof Oleszkiewicz

Ks. Robert

 

 

9 TYDZIEŃ ZWYKŁY 31.05.-05.06.2021

 

Dzień

Godz.

Intencja

Celebrans

Spowiedź

Pn

31.05

9.00

+ Za zmarłego męża Piotra

Ks. Marek

Ks. Wojciech

10.00

 Dantis

 

Ks. Wojciech

 

17.30

Nabożeństwo Majowe

Ks. Robert

 

18.00

+ Danuta Wrześniak gregorianka 25

Ks. Robert

Ks. Wojciech

18.00

+ Marianna Kucharska

ks. Marek

 

18.00

+ Bożena i Eugeniusz Bożych w 2  rocz. śm.

Ks. Andrzej

 

Wt 01.06

9.00

+ Dusze w czyścu cierpiące gregorianka 1

ks. Robert

Ks. Andrzej

9.00

+ z rodziny Rzyszkowskich: Jan, Adam, Krzysztof i +  rodziców z obojga stron

Ks. Marek

 

17.30

Nabożeństwo Czerwcowe

Ks. Wojciech

 

18.00

+ Danuta Wrześniak gregorianka 26

Ks. Wojciech

ks. Robert

Śr. 02.06

9.00

+ Dusze w czyścu cierpiące gregorianka 2

Ks. Marek

Ks. Wojciech

10.30

+ Pogrzeb

Ks. Robert

Ks. Marek

17.30

Nabożeństwo Czerwcowe

Ks. Wojciech

 

18.00

+ Danuta Wrześniak gregorianka 27

Ks. Wojciech

Ks. Robert

Czw. 03.06

7.00

+ Dusze w czyścu cierpiące gregorianka 3

Ks. Andrzej

Ks. Robert

9.00

Za Parafian

Ks. Wojciech

Ks. Andrzej

10.00

+ Danuta Wrześniak gregorianka 28

Ks. Marek

Ks. Wojciech

Pt

04.06

9.00

+ Dusze w czyścu cierpiące gregorianka 4

ks. Robert

Ks. Andrzej

18.00

O Boże błogosławieństwo i opiekę Maryi Wspomożycielki, oraz Dary Ducha Świętego w dalszym życiu dla Kamili z okazji 40 urodzin

Ks. Marek

 

18.00

Dziękczynno-błagalna w 18 r. urodzin Dominika, w 10 r. urodzin Filipa i Mikołaja i z okazji przyjęcia I Komunii św. w 34 r. urodzin Doroty i w 90 urodziny Janiny, z prośbą o Boże błog. i opiekę Matki Bożej.

Ks. Wojciech

Ks. Robert

18.00

+ Danuta Wrześniak gregorianka 29

Ks. Andrzej

 

NIEDZIELA NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY 30.05.2021

 

Godz.

Intencja

Celebrans

Spowiedź/taca

7.00

Za Parafian

Ks. Andrzej

Ks. Wojciech

9.00

+ Jadwiga Klusek w 23 rocz. śmierci, Adam Klusek

Ks. Marek

 taca p. Kościelny

10.30

+ Jan Maciąg w 28 rocznicę śmierci

Ks. Marek

Taca - Ministrant

12.00

W intencji kapłanów, biskupów o odwagę w głoszeniu Słowa Bożego, o Boże błog. i opiekę Matki Bożej

Ks. Wojciech

Ks. Marek

17.30

Nabożeństwo Majowe

Ks. Marek

 

18.00

+ Mieczysław, Marian Dembowscy

Ks. Marek

Ks. Andrzej

9.00

Łosino

+ Zofia Janons w 7 rocznicę śmierci

Ks. Wojciech

 

10.30 Sierakowo

+ Emilia i Tadeusz Wąsowicz

ks. Wojciech

 

+ Danuta Wrześniak gregorianka 24

Ks. Andrzej

 

8 TYDZIEŃ zwykły 27.05.-29.05.2021

 

Dzień

Godz.

Intencja

Celebrans

Spowiedź

Czw.

27.05

9.00

Dziękczynna, z prośbą o Boże błog. dla Małgorzaty Kucharskiej

Ks. Marek

Ks. Wojciech

16.00

+ Danuta Wrześniak gregorianka 21 /Sierakowo/

Ks. Robert

 

17.30

Nabożeństwo Majowe

Ks. Wojciech

Ks. Robert

18.00

+ Kazimiera /F/ Lemkiewicz w 27 rocz. śmierci, + Tomasz, Władysław, Genowefa, Zbigniew, Ryszard

Ks. Wojciech

 

18.00

+ Ryszard Czarny w 5 rocz. śmierci, + z rodziny Czarnych, Kubiszewskich i Meger

ks. Andrzej

 

Pt. 28.05.

9.00

Za zmarłych rodziców: Edward i Maria

Ks. Robert

Ks. Andrzej

 

Dantis

Ks. Andrzej

 

17.30

Nabożeństwo Majowe

Ks. Marek

 

18.00

+ Danuta Wrześniak gregorianka 22

Ks. Marek

Ks. Robert

18.00

Dziękczynno-błagalna z okazji 20 rocz. ślubu Iwony i Andrzeja, z prośbą o Boże błog. i opiekę Maryi Wspomożycielki

Ks. Wojciech

 

Sob.

29.05.

9.00

+ Bogusława /F/ Bogdziewicz /int. od rodziny Marjana Wiązowskiego/

Ks. Robert

Ks. Wojciech

17.30

Nabożeństwo Majowe

Ks. Wojciech

Ks. Andrzej spowiedź tylko na nabożeństwie

18.00

Dziękczynna z prośbą o Boże błog. z okazji urodzin Danuty

Ks. Wojciech

Taca p. Kościelny

18.00

+ Danuta Wrześniak greg. 23

Ks. Andrzej

 

NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO - 23.05.2021

Godz.

Intencja

Celebrans

Spowiedź/taca

7.00

+ Elżbieta Mora w 8 rocz. śm. i za krewnych z rodziny i dusze w czyścu cierpiące

Ks. Andrzej

Ks. Marek

9.00

Za Parafian

Ks. Robert

Ks. Wojciech

10.30

Dziękczynno-błagalna w 97 rocznicę urodzin Heleny Klinger, z prośbą o Boże błog. dla Weroniki, Piotra, Franka, Jana, Małgosi i Oli

Ks. Robert

Ks. Wojciech

12.00

+ Przemysław Śmigiel w miesiąc po pogrzebie

Ks. Wojciech

Ks. Robert

17.30

Nabożeństwo Majowe

Ks. Wojciech

 

18.00

+ Bogusława /F/ Bogdziewicz /int. od uczestników pogrzebu/

Ks. Wojciech

Ks. Robert

9.00

Łosino

O Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Koła Różańcowego i ich rodzin

Ks. Marek

 

10.30 Sierakowo

+ Danuta Wrześniak gregorianka 17

Ks. Marek

 

+ Kazimierz Tutak i rodzice: Marianna, Władysław, Franciszka i Walenty

Ks. Andrzej

 

12.00

Bolesławice

+ Krystyna Jarząbek

Ks. Marek

 

7 TYDZIEŃ WIELKANOCNY 20.05.-22.05.2021

 

Dzień

Godz.

Intencja

Celebrans

Spowiedź

Czw

20.05

9.00

Dusze w czyścu cierpiące

Ks. Marek

Ks. Andrzej

 

Dantis

Ks. Andrzej

 

16.00

+ Danuta Wrześniak greg. 14 Bolesławice

Ks. Robert

 

17.30

Nabożeństwo Majowe

Ks. Wojciech

Ks. Robert

18.00

+ Aleksandra /F/, Konstanty, Michał, Bolesław, Władysław, Bronisława /F/ Radomscy

Ks. Wojciech

 

Pt 21.05.

9.00

W intencji ks. Wojtka o łaski Boże i opiekę Matki Bożej

Ks. Robert

Ks. Andrzej

 

Dantis

Ks. Andrzej

 

17.30

Nabożeństwo Majowe

Ks. Wojciech

 

18.00

O łaskę wiary dla Wiesławy

Ks. Wojciech

Ks. Robert

18.00

+ Danuta Wrześniak greg. 15

Ks. Marek

 

Sb

22.05.

9.00

Dziękczynno-błagalna w int. Anny z okazji urodzin, z prośbą o Boże błog., dary Ducha Świętego i opiekę Maryi Wspomożycielki

Ks. Marek

Ks. Wojciech

17.30

Nabożeństwo Majowe

Ks. Wojciech

 

18.00

+ Paweł Pater w 8 rocznicę śmierci

Ks. Wojciech

Ks. Marek

18.00

+ Danuta Wrześniak greg. 16

Ks. Andrzej

 

NIEDZIELA WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO 16.05.2021

 

Godz.

Intencja

Celebrans

Spowiedź/taca

7.00

+ Zofia i Bogusław

Ks. Andrzej

Ks. Marek

9.00

Za Parafian

Ks. Marek

Ks. Andrzej

10.30

Błagalna o zdrowie dla syna

Ks. Wojciech Pettke

Ks. Marek

12.00

O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla ks. Roberta

Ks. Wojciech

Ks. Marek

14.30

Kurs przedmałżeński Słupsk

Ks. Marek

 

16.00

Spotkanie organizacyjne Bolesławice

Ks. Marek

 

17.30

Nabożeństwo  Majowe

Ks. Robert

Ks. Wojciech

18.00

+ Bogusława /F/ Bogdziewicz /int. od rodziny brata Wacława/

Ks. Robert

 

9.00

Łosino

+ Wojciech Janonis w 45 rocz. śmierci

Ks. Robert

 

10.30 Sierakowo

 

+ Danuta Wrześniak greg. 10

Ks. Robert

 

+ Helena, Czesław, Kazimierz

Ks. Wojciech

 

6 TYDZIEŃ WIELKANOCNY 10.05.-12.05.2021

 

Dzień

Godz.

Intencja

Celebrans

Spowiedź

Pn

10.05

9.00

+ Za dusze w czyścu cierpiące

Ks. Andrzej

Ks. Wojciech

13.00

+ Pogrzeb

Ks. Marek

Ks. Andrzej

16.30

Dantis

Ks. Wojciech

 

17.30

Nabożeństwo Majowe

Ks. Wojciech

 

18.00

W intencji Małgorzaty, o uwolnienie od alkoholizmu

Ks. Wojciech

Ks. Andrzej

18.00

+ Danuta Wrześniak greg. 4

Ks. Marek

 

Wt 11.05.

9.00

O nawrócenie zatwardziałych grzeszników

Ks. Andrzej

Ks. Marek

</